Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla
Reklam Alanı

Ülke TV

Odak Noktası 16:00 -
< / > Sitene Ekle
Sitene Ülke TV Canlı Yayını ekle..
İsim Nokta Teknoloji Ülke TV A.Ş
Kategori Yerel
Genel Merkezi Ankara
İletişim [email protected]
Telefon +9333333333333
Adres http://www.denemedeneme.com.tr

Eğer doğru kanaldan güvenilir haberleri almak istersen sen de ülke tv izle. Ülke tv kurulduğu günden beri gerek haber alanında gerekse yaptığı diğer programlar da tartışmasız ki en iyi kanallardan birisidir. Tüm gün boyunca alanında uzman ve kaliteli kadrosuyla alanında bilgi aktarmaktadırlar. Ve haberi tarafsız bir şekilde sıcağı sıcağına insanlara ulaştırmada profesyonel kadroya sahiptir. Doğru habere ulaşmak istersen mutlaka ülke tv seyret. İstediğin her an her yerde ülke tv canlı izle yapabilirsin.

            Ülke Tv Programları Nelerdir?

 

            Ülke tv sadece doğru haber kaynağı olmakla kalmıyor aynı zamanda aklınıza gelebilecek her konuda sizlere doğru bilgiler ulaştırıyor. Belirli günler de çeşitli yazar ve profesörlerin katılımıyla güncel haberler tartışılıp yorum yapılıyor. Yine özel tarih programı her hafta yapılmakta ve tarihin bilinmeyen yönlerini ortaya koymaktadır. Tarihi anlatırken geçmiş ve günümüz ile kıyaslama ve değerlendirme yapılmakta bu da bizim farkı daha net şekilde görmemizi sağlamaktadır.

 

            Önemli siyasi konular tecrübeli yorumcular ve siyasetçiler ile en hızlı ve detaylı şekilde anlatılıyor. Haftalık siyasi programlar aracılığıyla o hafta gerek ülkemizin gerekse dünyanın gündemini oluşturan konular detaylı şekilde neden ve sonuçları ile ele alınıyor. Kendilerine özgü fikirlerle olayı derinlemesine analiz ediyorlar.

 

            Okudukları, duydukları ve izledikleri ile yetinmeyen ve olayın asıl önemli noktasını yakalamak isteyenler mutlaka ülke tv izlemelidir. Aradığınız ve sizi tatmin edebilecek bilgiyi yani haberi sadece ülke tv de bulacaksınız. Belgesel tutkunları da ekran başına. Birbirinden ilginç belgesel programları izlemek isterseniz canlı takip edebilirsiniz. Söylendiği gibi ülke tv sadece haber kanalı değil her türlü bilgiye ulaşabileceğiniz kaynaktır. Sağlık alanında uzman doktorlar ile sağlık dünyası ile ilgili sorularınızı giderebilirsiniz. Uzmanlardan duyduğunuz bilgileri hayatınızın her alanında kullanabileceksiniz.

 Yaşama Dair Program Var mı?

 

            Yaşama dair programları izlerken hem eğlenip hem öğrenmenin keyfini yaşayacaksınız. Gerek ülkemizin farklı kültürlerinin tanıtımı programları gerekse ülkemizle yetinmeyip bilgiye aç insanların izleyeceği dünyanın her ülkesinde ki kültürü öğrenmek isteyenlerin programı bulunmaktadır. Her ülkenin kendine has yaşam tarzı, yemek kültürü bulunmaktadır. Ülke tv dolayısıyla bu merakınızı siz de giderebilirsiniz artık.

Reklam Alanı

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Yayın Akışı

Detaylı Gör

Ülke'de Bu Gece
00:00 -

Haber
01:00 -

Ülke'de Erken Gündem
06:00 -

Ülke'de Bu Sabah
10:00 -

Haber
12:00 -

Emel Aktan'la Önce Sağlık
12:15 -

Öğle Ajansı
13:00 -

Öğle Ajansı
14:00 -

Ekonomi Gündemi
14:25 -

Dünyanın Gündemi
14:30 -

Spor & Spor
15:00 -

Odak Noktası
16:00 -

Uluslararası Gündem
18:15 -

Ülke Ana Haber
20:00 -

Tavsiye Ediyoruz

Son Blog Yazıları

Smtp için Tüm Değişiklikler Yapıldı Smtp için Tüm Değişiklikler Ya...
Çoklu Kategori Seçimi Dahil Edildi Çoklu Kategori Seçimi Dahil Ed...
Disqus Yorum Desteği Scripte Entegre Edildi Disqus Yorum Desteği Scripte E...
Yayın Akışı Desteği Sağlandı Yayın Akışı Desteği Sağlandı...
Adsense Kolay ! - Site Onaylatma da elinizi rahatlatacak Ayar Geldi! Adsense Kolay ! - Site Onaylat...
Ckeditör ile Yönetim Sizin Ellerinizde Ckeditör ile Yönetim Sizin Ell...

Son Yorumlar